| Druh kamene | Zirkon |
|---|---|
| Povrchová úprava | 18K žluté zlato |
| Materiál | Obecný kov |
| Přibližná celková hmotnost šperku | 5 g |
| Značka | Victoria Filippi |
| Typ náhrdelníku | Pozlacený náhrdelník |
| Rozměr přívěsku (mm) | 25 mm x 20 mm |
| Délka náhrdelníku | 40 cm + 5 cm (prodloužení) |
Stříbrný náhrdelník Swarovski Elements Angela srdce, stříbro 925/1000, Bílá/čirá 40 cm + 5 cm (prodloužení)
1 139 Kč
od Alexbijoux.cz
Pánský ocelový náhrdelník Erich, mm řetízek chirurgická ocel, Stříbrná mm cm
399 Kč
od Alexbijoux.cz
Pánský korálkový náhrdelník Giorgio - 6 mm přírodní matný onyx, Černá 60 cm
1 099 Kč
od Alexbijoux.cz
Náhrdelník s barokní perlou Charlotte - chirurgická ocel, Stříbrná 42 cm
799 Kč
od Alexbijoux.cz