| Motiv | Čtyřlístek pro štěstí |
|---|---|
| Druh kamene | Swarovski Elements, Zirkon |
| Povrchová úprava | 18K bílé zlato |
| Materiál | Obecný kov |
| Značka | Sisi Jewelry |
| Dárkový sáček ZDARMA | Ano |
| Rozměr přívěsku (mm) | 2,6 x 2,1 cm |
| Délka náhrdelníku | 40 cm + 5 cm (prodloužení) |
Pánský korálkový náhrdelník Fernando - 6 mm tygří oko, chirurgická ocel, Hnědá 55 cm
899 Kč
od Alexbijoux.cz
Pánský ocelový náhrdelník Vincent, mm řetízek, chirurgická ocel, Stříbrná cm
499 Kč
Náhrdelník Figaro mm ocelový řetízek, chirurgická ocel, Stříbrná cm mm
399 Kč
LUNICA Stříbrný řetízek s kvítkem 0066 Ag 925; ≤1,4 g.
780 Kč
od Lunica.cz