| Motiv | Čtyřlístek pro štěstí |
|---|---|
| Druh kamene | Swarovski Elements |
| Povrchová úprava | 18K bílé zlato |
| Materiál | Obecný kov |
| Přibližná celková hmotnost šperku | 5 g |
| Značka | Sisi Jewelry |
| Dárkový sáček ZDARMA | Ano |
| Rozměr přívěsku (mm) | 2,6 x 2,1 cm |
| Délka náhrdelníku | 40 cm + 5 cm (prodloužení) |
Pánský korálkový náhrdelník Fernando - 6 mm onyx, chirurgická ocel, Černá 60 cm
1 039 Kč
od Alexbijoux.cz
LUNICA Stříbrný náhrdelník ORIGAMI 105 0105
830 Kč
od Lunica.cz
Pánský ocelový náhrdelník Erich Black, 5 mm řetízek - chirurgická ocel, Černá 5 mm 60 cm
509 Kč
Luxusní pánský korálkový náhrdelník Franc - 8 mm lávový kámen, Černá 60 cm
1 318 Kč
od Alexbijoux.cz