| Motiv | Květina |
|---|---|
| Druh kamene | Zirkon |
| Povrchová úprava | 18K bílé zlato |
| Materiál | Obecný kov |
| Přibližná celková hmotnost šperku | 16,9 g |
| Značka | Francesca Petrucci |
| Rozměr (délka) náramku | 18,5 cm |
| Typ náramku | Pozlacený náramek |
Pánský ocelový náramek Miami Cuban Vintage 8 mm, 21,5 cm Vintage
549 Kč
od Alexbijoux.cz
Stříbrný náramek s tyrkysovými korálky Sheena - stříbro 925/1000, Tyrkysová 15 cm + 6 cm (prodloužení)
911 Kč
od Alexbijoux.cz
Souprava tří náramků Nerys - tyrkys, červený achát, perla, Tyrkysová 16 cm
1 285 Kč
od Alexbijoux.cz
Korálkový náramek Catalina - křišťál, sladkovodní perla, Stříbrná 18 cm + 3 cm (prodloužení)
1 065 Kč
od Alexbijoux.cz