| Druh kamene | Swarovski Elements |
|---|---|
| Povrchová úprava | 18K bílé zlato |
| Typ zapínání náušnic | Háček |
| Materiál | Obecný kov |
| Značka | Sisi Jewelry |
| Dárkový sáček ZDARMA | Ano |
| Průměr kamene | 8 mm |
| Rozměr náušnic (mm) | 17 mm x 8 mm |
Stříbrné náušnice Ploutev s modrými zirkony - stříbro 925/1000, Stříbrná
607 Kč
od Alexbijoux.cz
Náušnice s bílou 8.5-9 mm perlou Stephanie, stříbro 925/1000, Bílá
615 Kč
od Alexbijoux.cz
Stříbrné náušnice s levandulovou perlou a zirkony, stříbro 925/1000, Levandulová
1 539 Kč
od Alexbijoux.cz
Ocelové náušnice se zirkony Amanda - chirurgická ocel, strom života, Stříbrná
559 Kč
od Alexbijoux.cz