| Druh kamene | Swarovski Elements, Zirkon |
|---|---|
| Povrchová úprava | 18K bílé zlato |
| Typ zapínání náušnic | Háček |
| Materiál | Obecný kov |
| Přibližná celková hmotnost šperku | 3 g |
| Značka | Sisi Jewelry |
| Dárkový sáček ZDARMA | Ano |
| Určení | Pro ženy |
| Rozměr náušnic (mm) | 2 cm x 1 cm |
Stříbrné náušnice s 11 mm Kasumi perlou - stříbro 925/1000, Stříbrná Bílá
1 847 Kč
od Alexbijoux.cz
Ocelové náušnice Laetitia Black - chirugická ocel, římské číslice, Zlatá
559 Kč
od Alexbijoux.cz
Náušnice Swarovski Elements Gemma, Barevná/více barev
659 Kč
od Alexbijoux.cz
Ocelové náušnice se zirkonem Elena Gold - chirurgická ocel, Zlatá
559 Kč
od Alexbijoux.cz