| Motiv | Zvíře |
|---|---|
| Druh kamene | Swarovski Elements |
| Povrchová úprava | 18K žluté zlato |
| Typ zapínání náušnic | Puzeta |
| Materiál | Obecný kov |
| Přibližná celková hmotnost šperku | 5,26 g |
| Značka | Francesca Petrucci |
| Rozměr náušnic (mm) | 2,5 cm + 1,5 cm |
Stříbrné náušnice luminiscenční korálek - stříbro 925/1000, Stříbrná
650 Kč
od Alexbijoux.cz
Náušnice s fialovými zirkony Jole - stříbro 925/1000, Stříbrná
699 Kč
od Alexbijoux.cz
Náušnice Swarovski Elements Jasmine, Fialová
659 Kč
od Alexbijoux.cz
Stříbrné náušnice s modro-zelenými krystaly - stříbro 925/1000, Stříbrná
987 Kč
od Alexbijoux.cz