| Povrchová úprava | 18K bílé zlato |
|---|---|
| Typ zapínání náušnic | Háček |
| Materiál | Obecný kov |
| Přibližná celková hmotnost šperku | 3 g |
| Značka | Sisi Jewelry |
| Motiv | Srdce |
| Druh kamene | Swarovski Elements, Zirkon |
| Dárkový sáček ZDARMA | Ano |
| Rozměr náušnic (mm) | 2 cm x 1 cm |
Stříbrné náušnice s bílou sladkovodní perlou Lorena, stříbro 925/1000, Bílá
1 154 Kč
od Alexbijoux.cz
LUNICA Květinové stříbrné náušnice 0161
590 Kč
od Lunica.cz
Stříbrné náušnice s řiční černou perlou Georgia, stříbro 925/1000, Černá
1 308 Kč
od Alexbijoux.cz
Stříbrné náušnice se zirkony Giorgina, stříbro 925/1000, Fialová
975 Kč
od Alexbijoux.cz