| Povrchová úprava | 18K bílé zlato |
|---|---|
| Typ zapínání náušnic | Háček |
| Materiál | Obecný kov |
| Přibližná celková hmotnost šperku | 3 g |
| Značka | Sisi Jewelry |
| Motiv | Srdce |
| Druh kamene | Swarovski Elements, Zirkon |
| Dárkový sáček ZDARMA | Ano |
| Rozměr náušnic (mm) | 1,9 cm x 0,8 cm |
LUNICA Stříbrné kroužky ČERVENÁ SRDÍČKA 1024
880 Kč
od Lunica.cz
Stříbrné náušnice s černou 8.5-9 mm perlou Helene, stříbro 925/1000, Černá
1 462 Kč
od Alexbijoux.cz
Náušnice s perlou Sigara, Bílá/čirá
764 Kč
od Alexbijoux.cz
Náušnice Swarovski Elements Elizabeth Garnet - srdíčko, Červená
299 Kč
od Alexbijoux.cz