| Druh kamene | Swarovski Elements, Perla |
|---|---|
| Druh perly | Umělá perla |
| Tvar perly | Kulatý |
| Barva perly | Šedá |
| Povrchová úprava | 18K žluté zlato |
| Typ zapínání náušnic | Puzeta |
| Materiál | Obecný kov |
| Přibližná celková hmotnost šperku | 9 g |
| Značka | Victoria Filippi |
| Rozměr náušnic (mm) | 31 mm x 12 mm |
Stříbrné náušnice s modro-zelenými krystaly - stříbro 925/1000, Stříbrná
987 Kč
od Alexbijoux.cz
Stříbrné náušnice se zirkony Sněhová vločka - stříbro 925/1000, Stříbrná
759 Kč
od Alexbijoux.cz
Ocelové náušnice Andrea Gold - chirugická ocel, římské číslice, Zlatá
559 Kč
od Alexbijoux.cz
Náušnice Swarovski Elements Fiona Smaragd, Zelená
350 Kč
od Alexbijoux.cz