| Výrobce | Nebulous Stars |
|---|---|
| EAN | 694704111218 |
| Baterie v balení | NE |
|---|---|
| Doporučený věk | 7+ |
| Délka kartonu | 24.6 cm |
| Je na baterie | NE |
| Kusů v displayi | 6 ks |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Nomenklatura | 48201030 |
| Objem kartonu | 0.08611 m³ |
| Sezóna | Celorok |
| Sortiment | 1 |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Výrobce/značka | Nebulous Stars |
| Výška kartonu | 32.3 cm |
| Země původu | mimo EU |
| Šířka kartonu | 23.2 cm |
| Šířka výrobku | 2.2 cm |
Štětec synthetic plochý - velikost 16
40 Kč
od Papirnictvioskarek.cz
Samolepka Super Mario Velikost: 72 x 60 cm
240 Kč
od Zivazed.cz
Štětec STAEDTLER Design Journey, vodou plnitelný, velikost S
76 Kč
od Papirnictvioskarek.cz
Carioca temperové barvy v tyčince, 12 ks, mix barev
255 Kč
od Dobre-knihy.cz