Domů Jídlo a nápoje Čaje a bylinky Čaje Nicolas Vahé Dárková sada sirupů The Syrup Collection 4 × 100 ml, čirá barva, sklo

Nicolas Vahé Dárková sada sirupů The Syrup Collection 4 × 100 ml, čirá barva, sklo

Dostupnost skladem
Výrobce Nicolas Vahé
EAN 5707644811058
656 Kč
Do obchodu
Bellarose.cz

Popis produktu

Nicolas Vahé Dárková sada sirupů The Syrup Collection 4 × 100 ml, čirá barva, sklo. Desetileté výročí značky Nicolas Vahé si zaslouží pořádnou oslavu. Speciálně k této události tak značka vytvořila jedinečný dárkový box, který obsahuje jejich doposud nejoblíbenejší produkty. Dárková sada luxusních sirupů proto obsahuje 4 menší balení této oblíbené dobroty, v nichž se ukrývají následující příchutě:

Karamel, Vanilka, Irish Rum, Lískový oříšek

Každý sirup je balený stejně, jako jejich větší verze, tedy v elegantní skleněné lahvičce s černým kovovým víčkem a minimalistickou etiketou. Sirupy jsou skvělým pomocníkem v kuchyni, hodí se jak pro ochucení kávy a čaje, tak třeba i mléka, jogurtu, ovesných kaší nebo měkoučkých lívanců a palačinek. Díky této sadě navíc můžete ochutnat hned několik příchutí a vybrat si svou nejmilejší!

Složení:
Karamel: sirup (cukr, voda), 0,5% přírodní karamelová příchuť, barva: sulfitový karamel, oxid titaničitý.
Vanilka: sirup (cukr, voda), 0,78% přírodní vanilková příchuť, barva: sulfitový karamel, oxid titaničitý.
Irish Rum: sirup (cukr, voda), 0,79% přírodní příchuť, barva: sulfitový karamel, oxid titaničitý.
Lískový oříšek: sirup (cukr, voda), 0,5% přírodní příchuť, barva: sulfitový karamel, oxid titaničitý. objem 4 x 100 ml Dodáváno ve skleněných lahvičkách se šroubovacím víčkem. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Parametry

Barva Čirá
Styl Minimalistický
Objem 400ml
Místnost Do kuchyně a jídelny
Materiál Sklo