| Povrchová úprava | Vintage PVD |
|---|---|
| Materiál | Chirurgická ocel |
| Značka | Manoki |
| Dárkový sáček ZDARMA | Ano |
| Šířka náhrdelníku | 3 mm |
| Typ náhrdelníku | Ocelový náhrdelník |
| Rozměr přívěsku (mm) | Průměr mince: 25 mm |
| Délka náhrdelníku | 50 cm |
Stříbrný náhrdelník Swarovski Elements Crystal Butterfly - motýl, stříbro 925/1000, Modrá 40 cm + 5 cm (prodloužení)
1 253 Kč
od Alexbijoux.cz
Korálkový náhrdelník s lebkou Ethan - řecký meandr, černý onyx, Černá 47 cm
1 199 Kč
od Alexbijoux.cz
Pánský ocelový náhrdelník Thomas, mm wheat řetízek, chirurgická ocel, Stříbrná 50 cm
559 Kč
od Alexbijoux.cz
Stříbrný náhrdelník Dětské nožičky - stříbro 925/1000, srdce, Stříbrná 39 cm + 5 cm (prodloužení)
1 299 Kč
od Alexbijoux.cz