| Motiv | Římské číslice |
|---|---|
| Povrchová úprava | 18K růžové zlato PVD |
| Typ zapínání náušnic | Puzeta |
| Materiál | Chirurgická ocel |
| Přibližná celková hmotnost šperku | 7 g |
| Značka | Victoria Filippi Stainless Steel |
| Dárkový sáček ZDARMA | Ano |
| Rozměr náušnic (mm) | 60x15 mm |
Stříbrné náušnice Marta, pecky, zirkon 4-7 mm, stříbro 925/1000, Stříbrná mm,
489 Kč
od Alexbijoux.cz
LUNICA Stříbrné kroužkouvé náušnice 2,5 cm ROSE GOLD 0505
520 Kč
od Lunica.cz
Stříbrné náušnice s bílou řiční perlou Phoebe, stříbro 925/1000, Bílá
1 616 Kč
od Alexbijoux.cz
Perleťové náušnice s perlou Jaime - motýl, Zlatá
659 Kč
od Alexbijoux.cz