| Motiv | Římské číslice |
|---|---|
| Druh kamene | Zirkon |
| Povrchová úprava | 18K růžové zlato PVD |
| Typ zapínání náušnic | Puzeta |
| Materiál | Chirurgická ocel |
| Přibližná celková hmotnost šperku | 6 g |
| Značka | Victoria Filippi Stainless Steel |
| Dárkový sáček ZDARMA | Ano |
| Rozměr náušnic (mm) | 18 mm x 13 mm |
Stříbrné náušnice s motivem motýlů - stříbro 925/1000, Modrá
599 Kč
od Alexbijoux.cz
Náušnice s barevnými zirkony Rainbow Galaxy, chirurgická ocel, Zlatá
749 Kč
od Alexbijoux.cz
Náušnice se Swarovski krystaly Pietrina, Bílá/čirá
809 Kč
od Alexbijoux.cz
Stříbrné náušnice s bílou řiční perlou Eleanor, stříbro 925/1000, Bílá
1 462 Kč
od Alexbijoux.cz