| Povrchová úprava | 18K růžové zlato PVD |
|---|---|
| Druh kamene | Zirkon |
| Typ zapínání náušnic | Francouzský patent |
| Materiál | Chirurgická ocel |
| Rozměr náušnic (mm) | 35 mm x 20 mm |
| Přibližná celková hmotnost šperku | 7 g |
| Značka | Victoria Filippi Stainless Steel |
| Motiv | Květina |
| Dárkový sáček ZDARMA | Ano |
Stříbrné náušnice Tyrkysová Hvězda - stříbro 925/1000, Stříbrná
650 Kč
od Alexbijoux.cz
Náušnice se zirkony - velikonoční zajíc, Černá
659 Kč
od Alexbijoux.cz
Ocelové náušnice se zirkonem Odette - pecky, římské číslice, Stříbrná
443 Kč
od Alexbijoux.cz
Náušnice Swarovski Elements Santini - Luxus a Elegance - srdíčko, Světle modrá
399 Kč
od Alexbijoux.cz