| Povrchová úprava | 18K růžové zlato PVD |
|---|---|
| Typ zapínání náušnic | Puzeta |
| Materiál | Chirurgická ocel |
| Přibližná celková hmotnost šperku | 6 g |
| Značka | Victoria Filippi Stainless Steel |
| Motiv | Srdce |
| Druh kamene | Zirkon |
| Dárkový sáček ZDARMA | Ano |
| Rozměr náušnic (mm) | 27x13 mm |
Stříbrné náušnice s bílou 10-10.5 mm perlou Armonda - stříbro 925/1000, Bílá
1 686 Kč
od Alexbijoux.cz
Stříbrné visací náušnice se zirkony Emma - stříbro 925/1000, Stříbrná
1 190 Kč
od Alexbijoux.cz
Náušnice s květinovým motivem Paulita - stříbrné zapínání, Zlatá Bílá
856 Kč
od Alexbijoux.cz
Náušnice s ledově modrými krystaly ve tvarů motýlů, Modrá
963 Kč
od Alexbijoux.cz