| Povrchová úprava | Vintage PVD |
|---|---|
| Druh kamene | Onyx |
| Materiál | Chirurgická ocel |
| Délka náhrdelníku | 70 cm |
| Rozměr přívěsku (mm) | Rozměr medailonu: 22 x 22 mm |
| Značka | Manoki |
| Dárkový sáček ZDARMA | Ano |
| Šířka náhrdelníku | 3 mm |
| Typ náhrdelníku | Ocelový náhrdelník |
Pánský korálkový náhrdelník Domenico - 6 mm přírodní onyx a tygří oko, Hnědá 47 cm
1 199 Kč
od Alexbijoux.cz
Pánský korálkový náhrdelník Marco - 8 mm lávový kámen, tygří oko, Hnědá 50 cm
1 119 Kč
od Alexbijoux.cz
Pánský korálkový náhrdelník Diego Gold - lávový kámen, větrná růžice, Zlatá 50 cm
1 439 Kč
od Alexbijoux.cz
Ocelový náhrdelník Annie Gold - chirurgická ocel, Zlatá 40 cm + 5 cm (prodloužení)
603 Kč
od Alexbijoux.cz