| Motiv | Srdce |
|---|---|
| Druh kamene | Zirkon |
| Povrchová úprava | 18K růžové zlato PVD |
| Materiál | Chirurgická ocel |
| Přibližná celková hmotnost šperku | 6 g |
| Značka | Victoria Filippi Stainless Steel |
| Dárkový sáček ZDARMA | Ano |
| Typ náhrdelníku | Ocelový náhrdelník |
| Délka náhrdelníku | 40 cm + 5 cm (prodloužení) |
Stříbrný náhrdelník s pravou perlou Velikonoční zajíc, stříbro 925/1000, 40 cm + 4 cm (prodloužení) Bílá
976 Kč
od Alexbijoux.cz
Korálkový náhrdelník Liona - sladkovodní perla, achát, Zelená 38 cm + 5 cm (prodloužení)
1 199 Kč
od Alexbijoux.cz
Ocelový 4mm náhrdelník s pečetí, rodový erb, Stříbrná 60 cm
799 Kč
od Alexbijoux.cz
Perlový náhrdelník se zirkonem Carla - stříbro 925/1000, říční perla, zirkon, Bílá
1 639 Kč
od Alexbijoux.cz