| Povrchová úprava | PVD |
|---|---|
| Materiál | Chirurgická ocel |
| Přibližná celková hmotnost šperku | 6 g |
| Značka | Victoria Filippi Stainless Steel |
| Dárkový sáček ZDARMA | Ano |
| Typ náhrdelníku | Ocelový náhrdelník |
| Rozměr přívěsku (mm) | 20 mm x 20 mm |
| Délka náhrdelníku | 42 cm |
Ocelový náhrdelník se zirkony Melissa Gold - chirurgická ocel, Bílá/čirá 40 cm + 5 cm (prodloužení)
559 Kč
od Alexbijoux.cz
Stříbrný náhrdelník Objetí života - stříbro 925/1000, srdce, Stříbrná 45 cm + 5 cm (prodloužení)
1 302 Kč
od Alexbijoux.cz
Pánský ocelový náhrdelník Tri Grip Gold - kotouč na činku, Zlatá 60 cm
549 Kč
od Alexbijoux.cz