| Motiv | Hvězda |
|---|---|
| Povrchová úprava | 18K růžové zlato PVD |
| Materiál | Chirurgická ocel |
| Přibližná celková hmotnost šperku | 3 g |
| Značka | Victoria Filippi Stainless Steel |
| Dárkový sáček ZDARMA | Ano |
| Typ náhrdelníku | Ocelový náhrdelník |
| Rozměr přívěsku (mm) | Viz. obrázek |
| Délka náhrdelníku | 40 cm + 5 cm (prodloužení) |
Stříbrný náhrdelník Josiane - stříbro 925/1000, Zlatá 39 cm + 5 cm (prodloužení)
963 Kč
od Alexbijoux.cz
Pánský ocelový náhrdelník Umberto - vojenská psí známka, Stříbrná 70 cm
639 Kč
od Alexbijoux.cz
Pánský ocelový náhrdelník Thomas, mm wheat řetízek, chirurgická ocel, Stříbrná 50 cm
559 Kč
od Alexbijoux.cz
Perlový náhrdelník s kamélií z kolekce Mystic Garden, Zlatá Bílá 49 cm + 7 cm (prodloužení)
1 392 Kč
od Alexbijoux.cz