| Druh kamene | Perla |
|---|---|
| Druh perly | Umělá perla |
| Tvar perly | Kulatý |
| Barva perly | Bílá |
| Povrchová úprava | 18K žluté zlato PVD |
| Materiál | Chirurgická ocel |
| Přibližná celková hmotnost šperku | 3 g |
| Značka | Victoria Filippi Stainless Steel |
| Dárkový sáček ZDARMA | Ano |
| Typ náhrdelníku | Ocelový náhrdelník |
| Délka náhrdelníku | 35 cm + 5 cm (prodloužení) |
Ocelový choker náhrdelník se zirkony Stephanie - srdíčko, Stříbrná 38 cm + 5 cm (prodloužení)
639 Kč
od Alexbijoux.cz
Ocelový náhrdelník Sommia White Gold - chirurgická ocel, Zlatá 40 cm + 5 cm (prodloužení)
520 Kč
od Alexbijoux.cz
Pánský ocelový náhrdelník Erich, 9 mm řetízek - chirurgická ocel, Stříbrná 50 cm 9 mm
649 Kč
od Alexbijoux.cz
Pánský korálkový náhrdelník Fernando Gold - 6 mm lávový kámen, Černá 70 cm
979 Kč
od Alexbijoux.cz