| Druh kamene | Zirkon |
|---|---|
| Povrchová úprava | 18K růžové zlato PVD |
| Materiál | Chirurgická ocel |
| Přibližná celková hmotnost šperku | 5 g |
| Značka | Victoria Filippi Stainless Steel |
| Dárkový sáček ZDARMA | Ano |
| Rozměr přívěsku (mm) | 30 mm x 23 mm |
| Délka náhrdelníku | 40 cm + 5 cm (prodloužení) |
Stříbrný náhrdelník Swarovski Elements Angela srdce, stříbro 925/1000, Bílá/čirá 40 cm + 5 cm (prodloužení)
1 139 Kč
od Alexbijoux.cz
Ocelový náhrdelník Francoa - chirurgická ocel, srdce, zirkon, Zlatá 40 cm + 5 cm (prodloužení)
559 Kč
od Alexbijoux.cz
Stříbrný náhrdelník Swarovski Elements Simonita - srdce, Stříbrná 38 cm + 5 cm (prodloužení)
1 190 Kč
od Alexbijoux.cz
Perlový náhrdelník Enrica - černá sladkovodní perla, stříbro 925/1000, 40 cm + 3 cm (prodloužení) Černá
2 009 Kč
od Alexbijoux.cz