| Druh kamene | Zirkon |
|---|---|
| Povrchová úprava | PVD |
| Materiál | Chirurgická ocel |
| Přibližná celková hmotnost šperku | 3 g |
| Značka | Victoria Filippi Stainless Steel |
| Dárkový sáček ZDARMA | Ano |
| Typ náhrdelníku | Ocelový náhrdelník |
| Rozměr přívěsku (mm) | 12 mm x 12 mm |
| Délka náhrdelníku | 40 cm + 5 cm (prodloužení) |
Ocelový náhrdelník se zirkony Joaquina Gold - chirurgická ocel, Zlatá 40 cm + 5 cm (prodloužení)
629 Kč
od Alexbijoux.cz
Luxusní pánský náhrdelník s lapis lazuli Antonio, Modrá 55 cm
1 319 Kč
od Alexbijoux.cz
Ocelový náhrdelník se znamením zvěrokruhu - 12 druhů, chirurgická ocel, Zlatá Beran (21.3. - 20.4.) 42 cm + 5 cm (prodloužení)
899 Kč
od Alexbijoux.cz
Pánský korálkový náhrdelník Angelo Gold - 6 mm přírodní bílý howlit, Bílá/čirá 55 cm
1 199 Kč
od Alexbijoux.cz