| Země původu | mimo EU |
|---|---|
| Sortiment | 2 |
| Délka výrobku | 4.0 cm |
| Šířka výrobku | 4.0 cm |
| Výška výrobku | 3.7 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Je na baterie | NE |
| Varianta: | pro holky, pro kluky |
| Kusů v kartonu | 24 ks |
| Objem kartonu | 0.18948 m³ |
| Kusů v displayi | 24 ks |