| Povrchová úprava | PVD |
|---|---|
| Materiál | Chirurgická ocel |
| Délka náhrdelníku | 47 cm + 3 cm (nastavitelná) |
| Přibližná celková hmotnost šperku | 13 g |
| Značka | Manoki |
| Dárkový sáček ZDARMA | Ano |
| Šířka náhrdelníku | 4 mm |
| Výrobce/dovozce | AlexBijoux |
LUNICA Stříbrný zásnubní prstýnek JEMNOST Velikost prstenu: 7 (EU: 54-56) 0606_7
1 030 Kč
od Lunica.cz
LUNICA Stříbrný prstýnek ROSE GOLD Velikost prstenu: 9 (EU: 59-61) 0612_9
1 090 Kč
od Lunica.cz
LUNICA Stříbrný zásnubní prsten LEMON Velikost prstenu: 5 (EU: 49-50) 0918_5
1 080 Kč
od Lunica.cz
LUNICA Stříbrný zásnubní prstýnek PARAIBA Velikost prstenu: 8 (EU: 57-58) 0526_8
980 Kč
od Lunica.cz