| Povrchová úprava | 18K růžové zlato, Černé PVD |
|---|---|
| Materiál | Chirurgická ocel |
| Rozměr (délka) náramku | 21 cm (možnost zkrácení) |
| Přibližná celková hmotnost šperku | 10 g |
| Značka | Manoki |
| Dárkový sáček ZDARMA | Ano |
| Šířka náramku | 5 mm |
| Typ náramku | Kožený náramek |
LUNICA Stříbrný zásnubní prsten PAPRSEK Velikost prstenu: 10 (EU: 62-64) 0544_10
1 190 Kč
od Lunica.cz
LUNICA Stříbrný prsten s opálem Velikost prstenu: 9 (EU: 59-61) 0527_9
1 050 Kč
od Lunica.cz
LUNICA Stříbrný snubní prsten FLAT Velikost prstenu: 10 (EU: 62-64) 0543_10
920 Kč
od Lunica.cz
LUNICA Měřič velikosti prstenu, 0,2 cm x 11,5 cm
29 Kč
od Lunica.cz