| Motiv | Kříž |
|---|---|
| Povrchová úprava | PVD |
| Materiál | Chirurgická ocel |
| Značka | Manoki |
| Dárkový sáček ZDARMA | Ano |
| Šířka náhrdelníku | 2 mm |
| Typ náhrdelníku | Ocelový náhrdelník |
| Rozměr přívěsku (mm) | 24 x 16 mm |
| Délka náhrdelníku | 65 cm |
Trojitý ocelový náhrdelník Simona - chirurgická ocel, Stříbrná 38 cm + 5 cm (prodloužení)
699 Kč
od Alexbijoux.cz
Ocelový náhrdelník Valentina - chirurgická ocel, srdce, Zlatá 42 cm + 5 cm (prodloužení)
455 Kč
od Alexbijoux.cz
Pánský náhrdelník Sebastien - lávový kámen, tygří oko, Černá 55 cm
1 299 Kč
od Alexbijoux.cz
Pánský ocelový náhrdelník Erich, 11 mm řetízek - chirurgická ocel, Stříbrná 11 mm 60 cm
949 Kč
od Alexbijoux.cz