| Výrobce | ZODIAC |
|---|---|
| EAN | 8590331940158 |
| Délka kartonu | 0.0 cm |
|---|---|
| Délka výrobku | 20.0 cm |
| Je na baterie | NE |
| Nomenklatura | 42029298 |
| Objem kartonu | 0.17199 m³ |
| Sezóna | Celorok |
| Sortiment | 2 |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Výška výrobku | 8.0 cm |
| Země původu | mimo EU |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Šířka výrobku | 5.0 cm |
Cerdá Pencil Case Spiderman - plně vybavený třípatrový penál (10200737)
496 Kč
od Mironet.cz
BAAGL Školní penál jednopatrový Minecraft Panda (A-35978)
365 Kč
od Mironet.cz
Target Target, 053995, školní penál, maskáčové kostky
268 Kč
od Krajinaomalovanek.cz
Vybavený penál Step by Step FIT, Manta Rio
890 Kč
od Detskeboty.cz