| Povrchová úprava | PVD |
|---|---|
| Druh kamene | Perla |
| Materiál | Chirurgická ocel |
| Délka náhrdelníku | 45 cm + 3 cm (prodloužení), 42 cm + 3 cm (prodloužení), 50 cm + 3 cm (prodloužení) |
| Značka | Manoki |
| Dárkový sáček ZDARMA | Ano |
| Velikost prvku | 12 mm |
| Průměr kamene | 5 mm |
| Typ náhrdelníku | Perlový náhrdelník |
| Druh perly | Sladkovodní perla |
| Tvar perly | Barokní (baroque) |
| Barva perly | Bílá |
| Výrobce/dovozce | AlexBijoux |
Pánský korálkový náhrdelník Filip Gold - 10 mm lávový kámen, ocel, Zlatá 50 cm
1 287 Kč
od Alexbijoux.cz
Pánský ocelový náhrdelník Erich, 5 mm řetízek - chirurgická ocel, Stříbrná 5 mm 70 cm
649 Kč
od Alexbijoux.cz
LUNICA Stříbrný náhrdelník PERLA a NEKONEČNO 0876
990 Kč
od Lunica.cz
Pánský náhrdelník Marco - 8 mm červený jaspis, onyx, Červená 60 cm
1 279 Kč
od Alexbijoux.cz