| Povrchová úprava | 14K zlato PVD |
|---|---|
| Druh kamene | Perla |
| Materiál | Chirurgická ocel |
| Délka náhrdelníku | 45 cm + 3 cm (prodloužení), 42 cm + 3 cm (prodloužení), 50 cm + 3 cm (prodloužení) |
| Značka | Manoki |
| Dárkový sáček ZDARMA | Ano |
| Velikost prvku | 12 mm |
| Průměr kamene | 5 mm |
| Typ náhrdelníku | Perlový náhrdelník |
| Druh perly | Sladkovodní perla |
| Tvar perly | Barokní (baroque) |
| Barva perly | Bílá |
| Výrobce/dovozce | AlexBijoux |
Náhrdelník Swarovski Elements Čtyřlístek pro štěstí - tmavě fialový, Fialová 40 cm + 5 cm (prodloužení)
259 Kč
od Alexbijoux.cz
Ocelový náhrdelník Oscia Gold - chirurgická ocel, perla, Zlatá 35 cm + 5 cm (prodloužení)
639 Kč
od Alexbijoux.cz
Pánský náhrdelník Max Lapis Lazuli, chirurgická ocel, cm Modrá
599 Kč
Ocelový náhrdelník Gloria Rose Gold - chirurgická ocel, Zlatá 42 cm
559 Kč
od Alexbijoux.cz