| Povrchová úprava | 14K zlato PVD |
|---|---|
| Druh kamene | Perla |
| Materiál | Chirurgická ocel |
| Délka náhrdelníku | 45 cm + 3 cm (prodloužení), 36 cm + 3 cm (prodloužení) |
| Značka | Manoki |
| Dárkový sáček ZDARMA | Ano |
| Průměr kamene | 4x6 mm |
| Typ náhrdelníku | Perlový náhrdelník |
| Druh perly | Sladkovodní perla |
| Tvar perly | Barokní (baroque) |
| Barva perly | Bílá |
Ocelový náhrdelník Josiane - lapis lazuli, Modrá 39 cm + 7 cm (prodloužení)
1 274 Kč
od Alexbijoux.cz
Pánský ocelový náhrdelník Thomas, 5 mm wheat řetízek, chirurgická ocel, Stříbrná 70 cm
809 Kč
od Alexbijoux.cz