| Povrchová úprava | 14K zlato PVD |
|---|---|
| Druh kamene | Perla |
| Materiál | Chirurgická ocel |
| Délka náhrdelníku | 42 cm |
| Značka | Manoki |
| Dárkový sáček ZDARMA | Ano |
| Velikost prvku | 20 mm |
| Průměr kamene | 4 mm |
| Typ náhrdelníku | Perlový náhrdelník |
| Druh perly | Sladkovodní perla |
| Tvar perly | Barokní (baroque) |
| Barva perly | Bílá |
Pánský korálkový náhrdelník Daniel - 6 mm lapis lazuli, 50 cm Modrá
1 199 Kč
od Alexbijoux.cz
Ocelový náhrdelník se zirkony Zacaría Gold - chirurgická ocel, Zlatá 40 cm + 5 cm (prodloužení)
629 Kč
od Alexbijoux.cz
Dámský náhrdelník Valérie Gold - chirurgická ocel, hematit, Zlatá 38 cm + 5 cm (prodloužení)
1 199 Kč
od Alexbijoux.cz
Luxusní pánský náhrdelník Luciano Gold, lávový kámen, turmalín, Zlatá 60 cm
1 399 Kč
od Alexbijoux.cz