| Povrchová úprava | 18K růžové zlato PVD |
|---|---|
| Druh kamene | Perla |
| Materiál | Chirurgická ocel |
| Rozměr (délka) náramku | 16 cm + 4 cm (prodloužení) |
| Přibližná celková hmotnost šperku | 2 g |
| Značka | Victoria Filippi Stainless Steel |
| Dárkový sáček ZDARMA | Ano |
| Typ náramku | Ocelový náramek |
| Druh perly | Umělá perla |
| Tvar perly | Kulatý |
Náramek z nerezové oceli - kulaté korálky - platinový - 1 ks
299 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
LUNICA Stříbrný náramek ZLATÝ KRUH 0773
980 Kč
od Lunica.cz
Ocelový náramek Paolo se znamením zvěrokruhu 12 druhů, 18 cm cm (prodloužení)
599 Kč
Stříbrný náramek s přívěskem ve tvaru srdce, stříbro 925/1000, Stříbrná 16 cm + 3 cm (prodloužení)
835 Kč
od Alexbijoux.cz