| Typ a počet baterií | 2*AA |
|---|---|
| Země původu | mimo EU |
| Objem kartonu | 0.01157 m³ |
| Sortiment | 1 |
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Délka výrobku | 19.7 cm |
| Šířka výrobku | 9.0 cm |
| Výška výrobku | 16.9 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Baterie v balení | NE |
| Je na baterie | ANO |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Doporučený věk | 3+ |
| Nomenklatura | 95030041 |
Plyšová ježura australská 24 cm, ECO-FRIENDLY
249 Kč
od Papirnictvioskarek.cz
Nici Medvěd Mielo GREEN 20 cm
188 Kč
od Mironet.cz
Gaby Polštář Bodlok pestrý mini 32 cm,Gaby Polštář Bodlok pestrý mini 32 cm
211 Kč
od Chytapust.cz
SQUISHMALLOWS Fuzzamallows Kapustňák - Morlai, 30 cm
499 Kč
od Wikihracky.cz