| Délka výrobku | 22.0 cm |
|---|---|
| Šířka výrobku | 8.0 cm |
| Výška výrobku | 8.0 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Je na baterie | NE |
| Země původu | mimo EU |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Sortiment | 2 |
| Délka kartonu | 46.0 cm |
| Šířka kartonu | 45.0 cm |
| Doporučený věk | 6+ |
| Kusů v displayi | 1 ks |
| Výška kartonu | 38.0 cm |