| Země původu | mimo EU |
|---|---|
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Sortiment | 2 |
| Délka kartonu | 230.0 cm |
| Šířka kartonu | 125.0 cm |
| Délka výrobku | 230.0 cm |
| Šířka výrobku | 125.0 cm |
| Výška výrobku | 60.0 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Je na baterie | NE |
| Doporučený věk | 3+ |
| Kusů v displayi | 1 ks |
| Výška kartonu | 60.0 cm |
Dvouklopový školní penál Topgal PENN 26001
329 Kč
od Detskeboty.cz
BAAGL Školní penál jednopatrový Pixel Space (A-34868)
304 Kč
od Mironet.cz
CERDÁ LIFE'S LITTLE MOMENTS Cerdá, 2700000581, školní penál dvoukomorový, Harry Potter/Hogwarts
135 Kč
od Krajinaomalovanek.cz
BAAGL Školní penál etue Skate SKA šedá / 23×12x5 cm (A-34966)
298 Kč
od Mironet.cz