| Hloubka | 2 mm |
|---|---|
| Velikost | 17 mm |
| Barva | Starozlatá |
| Tvar | Léto a mořské motivy |
| Výška | 17 mm |
| Šířka | 14 mm |
| Průvlek | 1 mm |
| Materiál | Kov |
Přívěsek z nerezové oceli - zlatý - obrácený trojúhelník - 16 x 15 x 1 mm - 1 ks
59 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Mezidíl z nerezové oceli - platinový - ruce se srdcem - 12 x 20,5 x 0,8 mm - 1 ks
49 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Skleněný přívěsek - kapka - světle růžový - 15 x 9,5 x 5,5 mm - 1 ks
6 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Přívěsek z přírodního howlitu - kříž - 25 x 18 x 5,5 mm - 1 ks
39 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz