| EAN | 818236245688919595658855 |
|---|
| Hloubka | 2 mm |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Průvlek | 1 mm |
| Tvar | Zvířata |
| Velikost | 14 mm |
| Výška | 12 mm |
| Šířka | 14 mm |
Přírodní bílý nefrit - kapka s fasetami - 10 x 7 mm - 1 ks
20 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Korálek z nerezové oceli - placička s písmenem - různé varianty - 10 x 4,5 mm - 1 ks Písmena: E
49 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Přírodní regalit - fialovotyrkysový - ∅ 4 mm - 1 ks
4 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Silikonový korálek kostka písmeny růžová 12 12 12 mm ks Písmena:
15 Kč