| Hloubka | 0,8 mm |
|---|---|
| Barva | Platinová |
| Tvar | Kříž |
| Velikost | 14 mm |
| Výška | 14 mm |
| Šířka | 9 mm |
| Průvlek | 1,5 mm |
| Materiál | Nerezová ocel |
Klíčenka taktická POS [sada ks]
372 Kč
od Armyshop.cz
LUNICA Stříbrný přívěsek KŘÍŽ 0016 Ag 925; ≤0,6 g.
460 Kč
od Lunica.cz
Dřevěný přívěsek na klíče ke gravírování - 49 x 30 x 8 mm - 1 ks
59 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Mezidíl z titanové oceli - placička s písmenem A - Z - 12 x 12 x 0,8 mm - 1 ks Písmena: L
27 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz