| Barva | Platinová |
|---|---|
| Tvar | Srdce |
| Hloubka | 1 mm |
| Velikost | 18 mm |
| Výška | 15 mm |
| Šířka | 18 mm |
| Průvlek | 4,1 - 8 mm |
| Materiál | Nerezová ocel |
LUNICA Stříbrný přívěsek ZLATÝ ANDĚLÍČEK 0171 Ag 925; ≤1,2 g.
790 Kč
od Lunica.cz
Mezidíl z titanové oceli - placička s písmenem A - Z - 12 x 12 x 0,8 mm - 1 ks Písmena: K
27 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
LUNICA Stříbrný přívěsek křížek 0012 Ag 925; ≤1,6 g.
870 Kč
od Lunica.cz
Přívěsek z přírodního křišťálu - kříž - 25 x 18 x 5,5 mm - 1 ks
39 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz