| Hloubka | 0,7 mm |
|---|---|
| Barva | Platinová |
| Tvar | Hvězda |
| Velikost | 13 mm |
| Výška | 13 mm |
| Šířka | 13 mm |
| Průvlek | 1,1 - 1,4 mm |
| Materiál | Nerezová ocel |
LUNICA Stříbrný přívěsek RUBÍN 1072
690 Kč
od Lunica.cz
Mezidíl z nerezové oceli - placička s písmenem A-Z - 10 x 10 x 1 mm - 1 ks Písmena: U
12 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Wincraft Přívěšek New York Islanders NHL Spinner Key Ring FA_1410374
299 Kč
od Fanda-NHL.cz
Mezidíl z titanové oceli - placička s písmenem A - Z - 12 x 12 x 0,8 mm - 1 ks Písmena: W
27 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz