| Výška | 20 mm |
|---|---|
| Šířka | 17 mm |
| Hloubka | 1 mm |
| Průvlek | 2,1 - 4 mm |
| Tvar | Ostatní |
| Barva | Zlatá |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Velikost | 20 mm |
Přívěsek z přírodního růženínu - kříž - 25 x 18 x 5,5 mm - 1 ks
39 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Klíčenka: Paracord LANYARD
91 Kč
od Armyshop.cz
Mosazný kroužek - stříbrný - ∅ 30 x 1 mm - 1 ks
5 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Přívěsek z nerezové oceli - sklenice vína - zlatý - 16 x 10 x 1 mm - 1 ks
49 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz