| Dveře | Trufla |
|---|---|
| Rozměr | 90 cm |
| Korpus | Šedá |
| Materiál | kvalitní laminovaná dřevotříska |
| šířka | 80 cm |
| výška | 192 cm |
| hloubka | 55 cm |
| vybavení | s šatní tyčí |
| zrcadlo | bez zrcadla |
| typ dveří | s klasickými dveřmi |
| druh zboží | šatní skříň |
Šatní skříň Ska A02 Barva korpusu: Dub - Artisan, Rozměry: 125 cm, Dveře: Dub artisan
8 390 Kč
od Nábytek Paul
Šatní skříň Ska A9 XL Barva korpusu: Dub - sonoma, Rozměry: 150 cm, Dveře: Dub sonoma
10 590 Kč
od Nábytek Paul
Šatní police Haruki WNND92 šedé
1 379 Kč
od Baumax.cz
Skříň Kovová Flavio Modern Dark Blue
10 399 Kč
od Baumax.cz