| Barva | černá |
|---|---|
| Materiál | Alu slitina |
| Průměr pro řídítka | 31,8 mm |
| Průměr pro sloupek vidlice | 28,6 mm |
| Úhel | 6 stupňů |
| Model | Comp 4-Axis |
| Technologie | 4-Axis |
| Hmotnost | 155 g (120 mm) |
| Extra | 44 mm široká faceplate |
| Délka | 100 mm |
Sting ST-104 představec 45 mm černá
1 007 Kč
od Koloshop.cz
Držiak Force UNI Al pre cyklopočítače do predstavca - Force Uni Al. držák do představce
255 Kč
od Koloshop.cz
FSA SL-K ST SCR představec mm
2 269 Kč
od Koloshop.cz
Wolf Tooth sada podložek 3,5,10,15 mm pro představec 1 1/8" espresso
560 Kč
od Koloshop.cz