Domů Dům a zahrada Dílna Elektrické nářadí Aku vrtačky a šroubováky Ryobi R18PD5-220S / Aku Příklepová vrtačka / 18V / 2x2.0Ah / 13mm sklíčidlo / 1400 ot-min / 23.800 údedrů-min / 50 Nm (5133004375)
Ryobi R18PD5-220S / Aku Příklepová vrtačka / 18V / 2x2.0Ah / 13mm sklíčidlo / 1400 ot-min / 23.800 údedrů-min / 50 Nm (5133004375)
Dostupnost do 2 týdnů
Výrobce Ryobi
EAN 4892210173713
Do obchodu
Mironet.cz
Popis produktu
Ryobi R18PD5-220S / Aku Příklepová vrtačka / 18V / 2x2.0Ah / 13mm sklíčidlo / 1400 ot-min / 23.800 údedrů-min / 50 Nm