| Materiál | 100% recyklovaný polyester (vodoodpudivý) |
|---|---|
| Objem | 12-18 l |
| Nosnost | 15 kg |
| Způsob nošení | přes rameno, v ruce |
| Šířka | 50 cm |
| Výška | 26,5 - 35 cm |
| Hloubka | 16,5 cm |
| Hmotnost | 550 g |
| Materiál* | polyester |
| Kategorie* | Nákupní tašky |
| Materiál | 100% recyklovaný polyester (vodoodpudivý) |
|---|---|
| Objem | 12-18 l |
| Nosnost | 15 kg |
| Způsob nošení | přes rameno, v ruce |
| Šířka | 50 cm |
| Výška | 26,5 - 35 cm |
| Hloubka | 16,5 cm |
| Hmotnost | 550 g |
| Materiál* | polyester |
| Kategorie* | Nákupní tašky |