| Barva | černá |
|---|---|
| Patka pláště | kevlarová (skládací) |
| Provedení pláště | bezdušové |
| Rozměr v palcích | 29x2,40" |
| Řada | Evolution |
| Směs | Addix Soft |
| Technologie | SnakeSkin, TL Easy |
| Doporučený tlak | 3.50 Bar (max. 50 psi) |
| Hmotnost | 1320 g |
| Nosnost | 125kg |
| Šířka pláště | 2,40" |
| Etrto | 62-622 |
| Tpi | 67 |
Schwalbe Johnny Watts 27.5x2.35", 60-584 kevlar - Schwalbe Johnny Watts Performance DD E-50 27,5x2,35" MTB plášť kevlar
718 Kč
od Koloshop.cz
Schwalbe plášť CX Comp 24x1.75 KevlarGuard
369 Kč
od 2 obchodů
Panaracer Gravelking 700x38 - Panaracer GravelKing 700x38C plášť kevlar hnědý/hnědý
1 108 Kč
od Koloshop.cz
Pirelli Cinturato 622 x 45 700x45C
1 119 Kč