| Výška | 6 mm |
|---|---|
| Šířka | 6 mm |
| Průvlek | 0,7 mm |
| Hloubka | 4 mm |
| Barva | Červená |
| Tvar | Srdce |
| Materiál | Sklo |
| Velikost | 6 mm |
Přírodní olivín - tmavý - ∅ 8 mm - 1 ks
6 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Akrylové korálky - Eco Friendly - AB efekt - světle modré - ∅ 8 mm - 10 ks
7 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Nylonové lanko s ocelovým jádrem - tmavě zlatá - ∅ 0,38 mm - 10 m - 1 ks
34 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Přírodní dalmatin jaspis - ∅ 8 mm - 1 ks
5 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz