| Barva korpusu | Černá |
|---|---|
| Barva dvířek | Kašmír |
| šířka | 80 cm |
| výška | 82 cm |
| hloubka | 52 cm |
| Druh zboží | spodní kuchyňská skříňka |
| barva | kašmír |
| materiál | lamino |
| povrchová úprava | matná |
| typ | spodní skříňky |
| pracovní deska | bez pracovní desky |
| dřez | bez dřezu |
| styl | moderní |
| sektorová kuchyně | Arona |
Horní rohová skříňka Aria 60x60 GN-90 1F (45°) Barva korpusu: Bílá, Barva dvířek: BL - Black AFM
3 200 Kč
od Nábytek Paul
Horní skříňka nad digestoř Aria ANT 50 GU-36 1F Barva korpusu: Antracit, Barva dvířek: WH - Crystal white AFM
1 600 Kč
od Nábytek Paul
Horní skříňka Lara 40 G-108 1F Barva korpusu: Bílá, Barva dvířek: Šedý lesk
1 810 Kč
od Nábytek Paul
Horní skříňka Como 80 NAGU-36 1F Barva korpusu: Bílá, Barva dvířek: Kašmír
1 890 Kč
od Nábytek Paul